Jak oceniasz nowy serwis?

Puchatek zagrał w orkiestrze

„Przedstawiam wam Kubusia Puchatka, który właśnie w tej chwili schodzi po schodach.” – Tak zaczyna się książka A.A. Milne o sympatycznym misiu i jego kompanach.

 

Ale w Gostyniu Kubuś Puchatek zagrał na początek… popisową solówkę w największej orkiestrze świata. Tak przebiegła akcja dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przeprowadzona w Przedszkolu Miejskim nr 5 im. Kubusia Puchatka w Gostyniu.

W grudniu każdy przedszkolak otrzymał papierową skarbonkę (kartonik, z których ułożono w ubiegłym roku największe serce WOŚP ustanawiając oficjalny rekord Polski, i nieoficjalny rekord świata).  Do tej skarbonki zbierał pieniążki w domu. Chętni przynieśli teraz skarbonki do przedszkola i wrzucili ich zawartość do puszki wolontariusza WOŚP – Beaty Fabisiak.

Pracownicy przedszkola, ucząc dzieci, jak ważne i cenne jest pomaganie innym, też wsparli zbiórkę. 27.01.2021 r. odbył się kiermasz, podczas którego sprzedawane były kartki okolicznościowe, dekoracyjne pudełeczka i papierowe koszyczki, wykonane przez pracowników przedszkola oraz gadżety WOŚP (koszulki, kubki, kalendarze, maseczki i smycze). Z zebranymi pieniędzmi Przedszkole Miejskie nr 5 im. Kubusia Puchatka w Gostyniu pojawiło się w gostyńskim Sztabie WOŚP w PCPR w Gostyniu.  

Uzbierało i podarowało na ratowanie życia i zdrowia dzieci 8 358,92 zł!

Dzieciaki i dorośli ze społeczności Przedszkola Kubusia Puchatka są fantastyczni!!!


Źródło: Sztab WOŚP Gostyń

Realizacja: EuMedia, Hosting: V11.pl

Copyright 2006-2021 PCPR.info All right Reserved

stat4u