Jak oceniasz nowy serwis?

Wesołe granie w siódemce

Dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 7 w Gostyniu również "Grały z radością". W czasie 29. Finału WOŚP dzieci, rodzice i wychowawczynie bawili się w zorganizowanej  wewnątrz placówki – zgodnie z obostrzeniami sanitarnymi - licytacji oraz wspierali bezpośrednią zbiórkę do puszki. Na licytację zostały wystawione gadżety WOŚP: koszulki, kubki, plakaty, flaga itp. które cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem. Akcję koordynowała wolontariuszka WOŚP Dominika Chuda: - „Cieszymy się, że dołożyliśmy swoją małą cegiełkę na rzecz wsparcia laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Coroczna akcja charytatywna Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jest dla nas doskonałą okazją, by uczyć dzieci wrażliwości, bezinteresownej pomocy i pokazywać, jak na różne sposoby można wspierać potrzebujących. Dziękuję i Rodzicom, i Dzieciom za gorące serca!”

               Po podliczeniu skromnych działań okazało się, że społeczność Przedszkola  Miejskiego nr 7 w Gostyniu zebrała na wsparcie WOŚP kwotę 1972,19 zł + 10 HRK + 3,50 EUR !

Powiatowy Sztab 29. Finału WOŚP w Gostyniu dziękuję gorąco za przyłączenie się do wielkoorkiestrowego grania w samym środku zimy! Mimo koniecznych dla bezpieczeństwa ograniczeń w funkcjonowaniu i w kontaktach Przedszkolna Siódemeczka, jak co roku, zagrała w gostyńskiej Wielkiej Orkiestrze świątecznej Pomocy i, jak zwykle, zagrała sympatycznie!


Źródło: Sztab WOŚP

Realizacja: EuMedia, Hosting: V11.pl

Copyright 2006-2021 PCPR.info All right Reserved

stat4u