Jak oceniasz nowy serwis?





MPiPS: Komunikat dla organizatorów prac społecznie użytecznych

 

 

Komunikat dla organizatorów prac społecznie użytecznych oraz partnerów współpracujących (PUP, OPS)


Zgodnie z nowelizacją przepisów podatkowych, dokonaną pod koniec ub. roku (ustawa z dnia 16 listopada 2006r. o zmianie ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych oraz niektórych innych ustaw – Dz. U., Nr 217, poz. 1588), od 1 stycznia 2007r. przychody w formie świadczeń wypłacanych bezrobotnym skierowanym do wykonywania prac społecznie użytecznych są wolne od podatku (art. 21 ust. 1, pkt.128).

 

<<< Cofnij...


Realizacja: EuMedia, Hosting: V11.pl

Copyright 2006-2017 PCPR.info All right Reserved

stat4u