Kategorie

Jak oceniasz nowy serwis?

Ogłoszenie

Praca dla pielegniarek (Niemcy)

Dodano 2 lipiec 2012

Opis:

Do pracy w szpitalach w niemieckim landzie Badenia-Wirtembergia poszukujemy doświadczonych pielęgniarek/pielęgniarzy operacyjnych,pielęgniarek/pielęgniarzy anestezjologicznych i intensywnej terapii.

Od kandydatów oczekujemy doświadczenia w pracy w szpitalach lub klinikach, odpowiedzialności i zaangażowania, a także gotowości do podjęcia pracy za granicą. Mile widziane specjalistyczne wykształcenie zawodowe i ukończone dodatkowe kursy. Wymogiem koniecznym do podjęcia pracy jest posiadanie certyfikatu lub zdanie egzaminu z języka niemieckiego na poziomie B2. Kandydatom nieposługującym się biegle językiem niemieckim lub nieznającym go w ogóle oferujemy możliwość udziału w intensywnym kursie języka niemieckiego odbywającym się na terenie Niemiec.

Umowa o pracę (na okres min 2-3 lat) na cały etat zostanie zawarta bezpośrednio z niemieckim pracodawcą.

Dane kontaktowe:

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: kontakt@ib-studiainterdyscyplinarne.pl.Prosimyo umieszczenie na wszystkich dokumentach klauzuli:„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”.

Po otrzymaniu formularza skontaktujemy się z kandydatami celem umówienia się na spotkanie.


Realizacja: EuMedia, Hosting: V11.pl

Copyright 2006-2021 PCPR.info All right Reserved

stat4u