Jak oceniasz nowy serwis?

Wycieczka Rodzin zastępczych do Warszawy

W dniu 05.06.2017 r. dzieci z rodzin zastępczych z terenu powiatu płońskiego wraz z opiekunami uczestniczyły w spotkaniu z okazji Dnia Dziecka zorganizowanym przez Stowarzyszenie Otwarte Drzwi.
W wyjeździe wzięło udział 14 dzieci wraz z rodzicami zastępczymi. Program obejmował atrakcje w Centrum Rozrywkowym Hulakula w Warszawie. Młodsze dzieci mogły skorzystać z urządzonego w bajkowym klimacie placu zabaw, m.in. pełnego niespodzianek labiryntu, zjeżdżalni oraz z tego, co dzieci lubią najbardziej czyli basenu z piłeczkami. Ponadto dzieci uczestniczyły w różnego rodzaju zabawach i konkursach z nagrodami organizowanych przez animatorów. Dla starszych dzieci zorganizowana była nauka gry w kręgle pod okiem instruktora oraz możliwość gry na profesjonalnych torach. W trakcie zabaw w Hulakula dzieci miały zapewnione napoje, popcorn, obiad oraz pyszne lody na deser. W Centrum Rozrywkowym dzieci otrzymały również upominki. Następnie uczestnicy udali się na spacer po Starym Mieście i zwiedzali Zamek Królewski z przewodnikiem. Ostatnim punktem programu był spektakl ,,Piotruś Pan" w Teatrze Buffo. Zrealizowana z pomysłem i rozmachem inscenizacja zachwycała zarówno dzieci jak i dorosłych scenografią, kostiumami i popisami kaskaderskimi. Aplauz
 i uśmiechy dzieci wywoływało pojawienie się na scenie prawdziwego psa oraz widowiskowy taniec Indian z pochodniami. Dodatkową atrakcją podczas spektaklu była latająca ryba, statek piracki i obrotowa wyspa. Wyjazd był pełen niezapomnianych wrażeń o czym świadczą uśmiechnięte buzie dzieci.

Poniżej zdjęcia

 link do zdjęć


Źródło: AC

Realizacja: EuMedia, Hosting: V11.pl

Copyright 2006-2018 PCPR.info All right Reserved

stat4u