Jak oceniasz nowy serwis?

Finałowe granie

W niedzielę 12.01.2020 na terenie całego powiatu wolontariusze WOŚP kwestowali na rzecz WOŚP. M.in. byli też wolontariusze grupy „ŻUBRY ASG”, którzy kwestowali w mundurach i z replikami broni.

            O godz. 9.00 rozpoczął się w GOK „Hutnik” wesoły Koncert Dzieci przygotowany przez gostyńskie szkoły podstawowe, w czasie którego sprzedawano też dary WOŚP. Zagrały: Szkoła Podstawowa Nr 1, Szkoła Podstawowa Nr 3, Szkoła Podstawowa Nr 2, Szkoła podstawowa nr 5.

Od godz. 11.00 do 17.00 układano największe serce WOŚP na świecie „Gostyń sercem Orkiestry” - ustanawiono wspólnie rekord Polski! Serce wielkości ok. 400 m2 układano w hali sportowej LO w Gostyniu z 20 000 pudełek kartonowych – skarbonek. Podarowała je nieodpłatnie organizatorom firma NETBOX z Gostynia. Układaniu największego serca WOŚP będzie towarzyszyła Akcja dla serca, czyli krótki kurs pierwszej pomocy, lukrowanie piernikowych serc, wpisy do księgi gostyńskich serc, galeria gostyńskich serc, wykonywanie kubków imiennych z serduchem itp.

Po godz. 14 przedstawiciele Powiatowego Sztabu wręczyli tort WOŚP przygotowany przez gostyńskich cukierników dla personelu gostyńskiego szpitala.

A o godz. 16.00 rozpoczął się wielki Gostyński Finał WOŚP. Zadziało się wielkie muzyczne wydarzenie: wspólny koncert CREDO BAND z chórem Zaczarowana Melodia – zagrali i zaśpiewali rockowe klasyki jak Toto, Pink Floyd, Deep Purple, Manam. To był zaczarowany koncert!!! Przyciągnął tylu widzów, że nie wszyscy weszli do „HUTNIKA”.

Był też porywający show grup tanecznych z EV-DANCE z DANCE ART. & YOGA Ewy Janowskiej ze specjalną niespodzianką. Fotograf WOŚP robił zdjęcia na pamiątkowe kalendarze WOŚP wydawane przez Drukarnię „REAL”. A zmotoryzowany klub motocyklowy VENDETTA przypilnował porządku. Będzie też kuchnia polowa z gorącą grochówką „Leśnych Diabłów” z Brzedni i wiele innych niespodziewanek!

W czasie imprez w HUTNIK-u na rzecz WOŚP można było nabywać gadżety WOŚP (koszulki, plecaki, kubki, kalendarze, smycze, płyty, torby, plakaty itp.) oraz dary Gostynian, np. serduszko Marcina - jedno jedyne złote serduszko WOŚP Gostyńskiego Finału sprzedane za 3 500 zł z dodanymi 400 zł, biżuterię, komórkowe aparaty telefoniczne, sprzęt AGD, obrazy, rzeźby, sprzęt RTV i sprzęt komputerowy, płyty, akcesoria sportowe, zabawki, maskotki, akcesoria samochodowe, sprzęt turystyczny, torty, talony na różnego rodzaju usługi i ciekawe zajęcia, itp. A huta szkła Ardagh Glass S.A. w Gostyniu przygotowała na finałowe granie specjalne szklane niespodzianki.

Były też wspaniałe koncerty w Miejsko - Gminnych Ośrodkach Kultury w Borku Wlkp. i w Pogorzeli: występy dzieci, zespołów muzycznych i inne niespodzianki.

Według nieoficjalnych danych uzyskany wynik to: 240,425,86 złotych w sztabie w Gostyniu, a w całym powiecie gostyńskim ponad 440 600 złotych.


Źródło: WOŚP

Realizacja: EuMedia, Hosting: V11.pl

Copyright 2006-2020 PCPR.info All right Reserved

stat4u