Jak oceniasz nowy serwis?

Jesienny turniej bilarda w Krobi

W Młodzieżowej Świetlicy Środowiskowej w Pogorzeli z miejscem prowadzenia działalności w Krobi, odbył się kolejny międzyświetlicowy Turniej Bilarda. W czasie rozgrywek pojawili się zawodnicy, którzy po raz pierwszy wzięli udział w ,,bilardowym pojedynku”.

W turnieju wystartowali podopieczni powiatowych Młodzieżowych Świetlic Środowiskowych w Pogorzeli i Krobi. Spotkali się, aby sprawdzić swoje umiejętności przy stole bilardowym. Po kilkugodzinnych, budzących duże emocje zmaganiach, wyłoniono czterech finalistów, którzy zmierzyli się ze sobą. Pierwsze miejsce w bilardowej rozgrywce zajął Sebastian Ciesielski – podopieczny MŚŚ w Krobi. Drugie miejsce wywalczył Piotr Szlachetka. Trzecie miejsce zajął Nikodem Olejniczak. Czwarte miejsce zajął Franciszek Lehmann.

Była to też okazja do integracji, a także możliwość  sprawdzenia swoich sportowych umiejętności  przy tzw. ,,zielonym stole”. Wszyscy uczestnicy po zmaganiach turniejowych zasiedli do słodkiego poczęstunku.

Jak podkreśla Paulina Maćkowiak, kierownik powiatowej Młodzieżowej Świetlicy Środowiskowej w Pogorzeli z miejscem prowadzenia działalności w Pogorzeli, Gostyniu i Krobi: -  „To zorganizowany przez nas  kolejny turniej bilarda z udziałem naszej młodzieży. Ale też kolejny w cyklu naszych turniejów. Zapraszamy chętne osoby w wieku gimnazjalnym i ponadgimnazjalnym do uczestnictwa w zajęciach świetlicowych, które organizowane są codziennie w Młodzieżowej Świetlicy Środowiskowej w Pogorzeli z miejscem prowadzenia działalności w Pogorzeli (budynek Urzędu Miejskiego) i w  Krobi (Gminne Centrum Kultury i Rekreacji)”.

Zawodników biorących udział w rozgrywkach bilardowych dopingowały koleżanki i koledzy z placówek wsparcia dziennego oraz pedagodzy – opiekunowie poszczególnych świetlic. Zwycięzcy otrzymali nagrody, puchary i dyplomy ufundowane przez kierownika MŚŚ w Pogorzeli. Zawodnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Organizatorem turnieju była powiatowa Młodzieżowa Świetlica Środowiskowa w Pogorzeli z miejscem prowadzenia działalności w Pogorzeli, Gostyniu i Krobi. Wsparcia udzieliło Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Gostyniu.


Źródło: PCPR

Realizacja: EuMedia, Hosting: V11.pl

Copyright 2006-2020 PCPR.info All right Reserved

stat4u